Hakkımızda

BAS AKÜMÜLATÖR SAN. Ve TİC. A.Ş.

1958 yılında İstanbul Kartal’ da kurulmuştur. Ticari sürecinde otomotiv ve endüstriyel makine sektörü için fabrikasyon akü imalatı yapmıştır.

Son 15 yıldır uluslararası akü üreticilerinin ürünlerini Türkiye pazarına getirmektedir. Yurt Dışından getirmiş olduğumuz ürünler ile Denizcilik, Otomotiv, Telekomünikasyon, Endüstriyel Makine sektörleri, Güneş Enerjisi sektörlerinin en büyük akü tedarikçisi konumunda yer almaktadır.

  • Türkiye’nin en güçlü akü tedarikçisi

Misyonumuz

Dünya’nın Lider Akümülatör üreticilerinin ürünlerini ülkemize getirerek müşterilerimize sunmak, Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünleri kaliteli üretildiğinden emin olmak, uygun fiyatla sunmak ve en hızlı şekilde ulaştırmak; Karlılıkla gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan herkesin yaşamına değer katmak.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda dünyanın önde gelen firmaları arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede ürünler üreten ve getiren, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, global bir şirket olmak.